مقالات آموزشی

نحوه تعویض فیلتر آب یخچال سامسونگ چگونه انجام می شود؟

نحوه تعویض فیلتر آب یخچال سامسونگ چگونه انجام می شود؟

نحوه تعویض فیلتر آب یخچال سامسونگ یا چگونه فیلتر تصفیه آب یخچال سامسونگ را عوض کنیم؟ یخچال های سامسونگ مجهز به فیلترهای برای تصفیه آب یا از بین بردن بوی نامطبوع آب هستند. وقتی هر فیلتر آب یخچال به حداکثر استفاده برسد، یک چراغ قرمز در پنل صفحه نمایش روی در یخچال ظاهر می شود که به شما می گوید باید فیلترها را تعویض کنید. دستورالعمل های زیر را برای تعویض خرید فیلتر آب یخچال خود بررسی کنید. همچنین مهم است که برای اطلاعات بیشتر دفترچه راهنمای کاربری یخچال سامسونگ خود را بررسی کنید.

 

هنگامی که نشانگر فیلتر آب روی صفحه نمایش روشن می شود؟

چراغ نشانگر فیلتر آب از پیش تنظیم شده است که بعد از پنج ماه یا 450 گالن به رنگ نارنجی و بعد از شش ماه یا 500 گالن به رنگ قرمز در می آید.برای تنظیم مجدد نشانگر فیلتر آب، باید فیلتر را تعویض کنید و عملکرد آن را در کنترل پنل صفحه نمایش تنظیم مجدد کنید. بسته به مدل یخچال نور آن می تواند سبز یا آبی باشد.
توجه : طراحی واقعی پنل صفحه نمایش ممکن است بسته به نوع مدلی که دارید متفاوت باشد. به دفترچه راهنمای یخچال سامسونگ مراجعه کنید.

نحوه تعویض فیلتر آب در یخچال سامسونگ

برای اینکه همیشه آب یا یخ تمیز و سالم داشته باشید، توصیه می شود با ظاهر شدن علامت تعویض فیلتر روی پنل نمایشگر سامسونگ، بلافاصله فیلتر را تعویض کنید. پس از تعویض فیلتر، استفاده از آب پس از ریختن بیش از 500 میلی لیتر توصیه می شود.
هنگام تعویض فیلتر آب، ابتدا باید شیر تامین آب را ببندید. پس از اتمام تعویض فیلتر، مطمئن شوید که شیر تامین آب را دوباره روشن کنید.
مرحله 1. دکمه تغییر فیلتر/نوع یخ را در کنترل پنل به مدت 3 ثانیه فشار داده و نگه دارید تا فیلتر دوباره تنظیم شود.
مرحله شماره 2. در پوش فیلتر را باز کنید و فیلتر آب را در خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید. فیلتر آب را از جعبه بیرون بکشید.
مرحله 3. یک فیلتر جدید را در جعبه فیلتر قرار دهید و آن را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا کلیک کند.
نحوه تعویض فیلتر آب یخچال سامسونگ
توجه: فیلتر آب یخچال را هنگام بیرون کشیدن در حالت افقی نگه دارید.

چراغ نشانگر فیلتر را پس از تعویض مجدد تنظیم کنید.

چراغ تعویض فیلتر آب یخچال سامسونگ
پس از تعویض با فیلتر جدید، چرخه تعویض فیلتر باید با فشار دادن و نگه داشتن دکمه wake به مدت 3 ثانیه مجدداً تنظیم شود. عملکرد فوق العاده و چرخه های تعویض مناسب تضمین شده است. هنگام تعویض فیلتر آب یخچال، رنگ نشانگر فیلتر از قرمز به سبز تغییر می کند (یا کلمات جایگزین فیلتر ناپدید می شوند).

چگونه شماره سریال یخچال سامسونگ خود را پیدا کنیم؟

برای بهترین زمان تعویض فیلتر، باید شماره سریال مربوط به هر فیلتر را برای مدل یخچال خود بررسی کنید. تمامی یخچال های سامسونگ دارای برچسب هایی هستند که در دو قسمت بیرونی محصول قرار گرفته اند شماره سریال را می توان به راحتی با باز کردن درب سمت چپ بالا در جلو یا در سمت چپ پایین پیدا کرد. نام مدل و شماره سریال یخچال روی لیبل درج شده است. می توانید با تماس با مرکز خدمات مشتریان فراب کالا و یا خرید اینترنتی فیلتر یخچال با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید و برسی شماره سریال یخچال سامسونگ خود، لیستی از فیلترهای موجود را بهتون معرفی کنند.
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 12 =