دستگاه تصفیه آب سافت واتر soft water

دستگاه تصفیه آب سافت واتر از کجا بخریم؟ فراب کالا مرکز خرید تصفیه آب خانگی سافت واتر یکی از معتبر ترین سایت های اینترنتی در ایران می باشد که میتوانید از آن خرید کنید. اگر شما هم قصد خرید یا دریافت قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر هستید این مقاله می تواند به عنوان راهنمای خرید شما قرار گیرد.

تصفیه آب سافت واتر یکی از برند های معتبر در زمینه تصفیه آب خانگی میباشد که به صورت 7 مرحله ای یا 6 مرحله ای با تکنولوژی به نام اسمز معکوس، آب را یونیزه و قلیایی می کند. آب قلیایی به آبی گفته می شود که PH آن بالاتر از آب لوله کشی شهر و ساختمان می باشد. بهترین PH طبیعی آب روی 7 است و هر چه درجه PH آب پایین تر باشد، آب اسیدی تر خواهد شد.

آب قلیایی، آبی است که درجه PH آن بالاتر از آب لوله کشی است. PH طبیعی ۷ است هر چه درجه PH بالاتر باشد آب قلیایی تر است و هرچه PH پایین تر باشد آب اسیدی تر است.

دستگاه سافت واتر soft water فراب کالا ساخت کشور تایوان و تحت لیسانس آمریکا بوده که با تکنولوژی OR و ORP با قلیایی کردن آب باعث افزایش خواص آنتی اکسیدان در آن می شود که در نوع خودش، بهترین دستگاه تصفیه آب تایوانی محسوب می شود.
ORP مخفف کلمه Oxidation Reduction Potential پتانسیل کاهش اکسیداسیون که به عنوان یک واحد اندازه گیری مرسوم برای کیفیت آب می باشد که متخصصان تصفیه آب از آن استفاده می کنند.

آب یونیزه قلیایی ترکیبی از آب های غنی شده از هیدروژن، اکسیژن و آب قلیایی است. ابتدا این نوع از دستگاه تصفیه آب در ژاپن و خاور دور ایالات متحده، اروپا و در حال حاضر در ایران از محبوبیت خاصی برخودار است.

قیمت دستگاه تصفیه آب سافت واتر

قیمت دستگاه تصفیه آب سافت واتر در فراب کالا بر اساس نوع تعداد فیلتر ها، نوع مخزن و … عواملی هستند که می توانند در قیمت خرید دستگاه تصفیه آب سافت واتر فراب کالا تأثیر گذار می باشد. برای دریافت مشاوره رایگان خرید دستگاه سافت واتر soft water با کارشناسان ما در فراب کالا تماس حاصل فرمایید.

نمایش دادن همه 8 نتیجه