دستگاه تصفیه آب تایوانی CCK

خرید دستگاه تصفیه آب تایوانی CCK سی سی کا از فراب کالا یکی از بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی تحت لیسانس آمریکا در جهان می باشد. این دستگاه تصفیه آب خانگی قدرت بسیار بالایی در حذف کلیه نا خالصی ها و آلودگی هایی از جمله نیترات و نیتریت در اندازه یک هزارم میکرون را دارد. اگر شما هم قصد خرید یا دریافت قیمت دستگاه تصفیه آب برند CCK را دارید و نمی دانید کدام دستگاه تصفیه آب خانگی را انتخاب کنید.

CCK مخفف انگلیسی Ching Chuan Kang نام شهر چینگ چوان کانگ واقع در تایچونگ، تایوان است. این شرکت تولید کننده دستگاه تصفیه آب خود را با شعار؛ اجازه دهید هر خانواده با آرامش خاطر از یک سبک زندگی برای نوشیدن آب آشامیدنی سالم لذت ببرد؛ کار خود را شروع کرده تا هر فردی در جهان از آب آشامیدنی سالم بتواند استفاده کند. شرکت ” سی سی کا (CCK) در سال 1973 توسط شخصی به نام Kouw Pinnq در کشور تایوان تأسیس شد. این شرکت با نیروهای کاملاً حرفه ای و متخصصی که داشت، توانست دستگاه های بسیار پیشرفته و قدرتمند از انواع دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس و انواع فیلتر ها را طراحی و تولید کند.

این شرکت توانسته با بیش از 30 سال تلاش مستمر در ساخت انواع دستگاه تصفیه آب خانگی، امر به سزایی در بالا بردن کیفیت زندگی هر خانواده را داشته باشد. این تلاش بزرگ باعث شده تا این شرکت به یکی از معتبر ترین و بزرگترین شرکت های تولید کننده تصفیه آب در دنیا تبدیل شود.

شرکت «سی سی کا» (CCK) در سال ۱۹۷۳ در کشور تایوان توسط شخصی به نام Kouw Pinnq تاسیس شد. کارخانه این شرکت با دستگاه‌های بسیار پیشرفته و نیروهای کاملا حرفه‌ای اقدام به تولید و طراحی انواع دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس، اتصالات، پمپ و انواع فیلتر ها نمود. این شرکت با بکارگیری از افراد متخصص در قسمت فنی، پشتیبانی و تولید محصولات با کیفیت و دارای استاندارد با توجه به نیاز بازار به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان صنف تصفیه آب تبدیل گردیده است. این شرکت بیش از ۳۰ سال تلاش مستمر برای ساخت انواع دستگاه جهت تولید آب تصفیه شده و بالا بردن کیفیت زندگی هر خانواده را داشته است.

قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی cck

قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی cck در فراب کالا بر اساس نوع تعداد فیلتر، مخزن آب و نوع موتور متفاوت است. قیمت تصفیه آب سی سی کی نسبت مه نمونه های آمریکایی هیچ تفاوتی وجود ندارد و برخی موارد از آن ها هم عملکرد بهتری دارد.

در اکثر قریب به اتفاق متخصصان و نصابان در معرفی تصفیه آب خانگی برندهای معتبر از جمله برند معرف دستگاه تصفیه آب تایوانی CCK بوده است که به مشتریان خود معرفی کرده اند. زیرا از نظر دوام و ماندگاری این دستگاه نسبت به دیگر دستگاه های تصفیه آب موجود در بازار عمر طولانی تری دارد و از عملکرد بهتری برخوردار می باشد. از این رو قیمت تصفیه آب cck در فراب کالا مقرون به صرفه تر از دیگر شرکت ها و فروشگاه های تصفیه آب در ایران می باشد. با خرید دستگاه تصفیه آب سی سی کا، آب سالم را به اعضای خانواده خود هدیه کنید.

راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب cck ساخت تایوان

سایت فراب کالا به عنوان معتبر ترین سایت خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی برند CCK در ایران می باشد که شما می توانید در کمترین زمان به صورت آنلاین سفارش دهید. اما قبل از خرید باید به چه نکاتی توجه کنیم.

در صورتیکه خرید دستگاه تصفیه آب از مراکز غیر معتبر خریداری شده است، به این نکات توجه کنید.

هرگونه اشتباهات املایی که بر روی بدنه دستگاه تصفیه آب CCK مشاهده شد، تقلبی بودن کالا را نشان می دهد.
اگر جوهر نوشته شده روی دستگاه خریداری شده دچار پخش شدگی باشد، دستگاه تقلبی و فیک می باشد.

اگر فیلترهای دستگاهی که خریداری کرده اید، دچار برآمدگی یا تو رفتگی می باشد، به احتمال زیاد دستگاه خریداری شده، تقلبی است.

نمایش دادن همه 6 نتیجه